Witamy w Soltermo

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Nasza firma działa w branży fotowoltaicznej oraz grzewczej. Stawiamy sobie za cel:

  1. Wykonywanie instalacji fotowoltaicznych oraz grzewczych z wykorzystaniem najlepszych możliwych podzespołów – w przystępnej cenie.
  2. Wdrażanie synergii energetycznej w celu uniezależnienia od zewnętrznych dostawców.

Fotowoltaika

Nie jest prawdą, że trzeba bardzo dużo płacić za najlepszy sprzęt na rynku. Dla Soltermo oczekiwania klientów są podstawą przy konstruowaniu oferty.

Dobierzemy wielkość instalacji idealnie do Państwa potrzeb.

W obecnej sytuacji prawnej w naszym kraju przewymiarowanie instalacji nie ma większego sensu – ponieważ nadwyżka niewykorzystanej energii elektrycznej zostaje bezpowrotnie wysłana do sieci.

Odpowiedzią na ten problem jest stosowana przez nas technologia, która daje możliwość rozbudowy instalacji w przyszłości – w zasadzie bez ograniczeń.

Ogrzewanie

Jako jedna z nielicznych firm na rynku posiadamy w swojej ofercie doskonałe kotły elektrodowe.

Zasada działania urządzenia jest prosta: przepływ prądu elektrycznego pomiędzy elektrodami powoduje – dzięki zjawisku elektrolizy – wzbudzenie drgań cząsteczek wody. Wzajemne oddziaływanie na siebie cząsteczek w postaci intensywnych drgań powoduje błyskawiczne ogrzanie wody. Innymi słowy, woda w kotle ogrzewa się pod wpływem przepływu energii elektrycznej nie zaś na skutek energii cieplnej wytworzonej w grzałce oporowej.

Nasz piec nie posiada grzałki narażonej na uszkodzenie czy też zużycie. W odróżnieniu od pompy ciepła nie posiada żadnych ruchomych części jak sprężarka, wentylator itp. dzięki temu możliwość awarii została zredukowana do minimum. Wysoka wydajność przekłada się na niskie zużycie energii elektrycznej.

Kocioł elektrodowy jest niewielkim urządzeniem, które dzięki dużej mocy, błyskawicznie podgrzewa wodę. W naszej konstrukcji poszliśmy o krok dalej od znanych na rynku już dawno rozwiązań. Stosujemy bowiem zbiornik buforowy o pojemności od 300 do 2000 litrów w zależności od powierzchni ogrzewanej. Dzięki takiemu połączeniu kocioł podgrzewa jedynie 30 litrów specjalnie przygotowanego płynu, który poprzez wężownicę ogrzewa wodę “kotłową” zasilającą grzejniki, oraz dzięki przepływowi poprzez bufor, zasila Ciepłą Wodę Użytkową.

Według licznych badań – w tym przeprowadzanych przez Politechnikę Śląską – nasz kocioł elektrodowy jest obecnie najtańszym źródłem ciepła – w kontekście zapotrzebowania energetycznego dostępnym na rynku.

Synergia

Misją naszej firmy jest wdrażanie w domach naszych klientów technologii autonomicznego budynku.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW wyprodukuje w skali roku ilość energii elektrycznej niezbędnej do pokrycia zapotrzebowania na prąd gospodarstwa domowego oraz ogrzewania z użyciem kotła elektrodowego budynku o powierzchni ok. 200 m2

Dzięki oferowanej przez Soltermo technologii roczne rachunki za prąd i ogrzewanie zostaną zredukowane do minimum a nawet do 0

Inwestycja

Klienci często pytają nas o KOSZT takiej instalacji. Oczywiście jest to uzależnione od wielu czynników jak wielkość budynku, zapotrzebowanie na prąd i ciepło. W każdym przypadku należy jednak zamiast o KOSZTACH myśleć w kategoriach INWESTYCJI.

Każda instalacja prędzej czy później się zwróci a w dalszej perspektywie zacznie de facto na siebie zarabiać.

Prosimy wypełnić poniższy formularz – przeanalizujemy Państwa sytuację i dobierzemy optymalne rozwiązanie.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia szczegółowej oferty

DANE KONTAKTOWE

FOTOWOLTAIKA

OGRZEWANIE


Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Soltermo Sp. Zo.o. Świdnicka 24, 58-200 Dzierżoniów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Soltermo Sp. Zo.o. Świdnicka 24, 58-200 Dzierżoniów