ul. Świdnicka 24, 58-200 Dzierżoniów
+48 508 291 545
kontakt@soltermo.pl

Fotowoltaika

Fotowoltaika jako alternatywa pozyskiwania prądu

Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność. Coraz większa wydajność paneli słonecznych przy malejących cenach powoduje, że przydomowe elektrownie słoneczne stały się realną alternatywą dla energii pobieranej z sieci.

Podjęcie decyzji o panelach słonecznych na etapie projektowania i budowy domu daje największe możliwości i swobodę montażu, jednak oczywiście możliwe jest zamontowanie paneli na każdym dachu i na każdej działce.

Fotowoltaika to darmowa energia

Korzyści płynące z budowy przydomowej elektrowni słonecznej są oczywiste. Fotowoltaika to darmowa energia elektryczna wytwarzana na potrzeby własnego gospodarstwa domowego w sposób czysty i bezobsługowy.

Mogłoby się wydawać, że w naszej strefie klimatycznej, gdzie dni słonecznych jest znacznie mniej niż na południu Europy, fotowoltaika nie będzie efektywnie działać. Nic bardziej mylnego. Panele słoneczne nie pracują efektywnie w wysokich temperaturach, a zatem najbardziej optymalne warunki dla elektrowni słonecznych to klimat umiarkowany, gdzie temperatura w dni słoneczne rzadko przekracza 35 stopni.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dowolnego typu. Montujemy panele słoneczne zarówno na dachach jak i na gruncie. Doświadczenie zdobywaliśmy na rynku niemieckim, gdzie technologia ta cieszy się ogromną popularnością. Nasza firma wykonywała instalacje zarówno na budynkach jednorodzinnych, jak i na ogromnych farmach fotowoltaicznych, głównie w południowych landach.

 

Zamów bezpłatną wycenę

Zapraszamy do kontaktu. Wykonamy dla Państwa bezpłatny kosztorys, udzielimy pomocy w uzyskaniu finansowania i dotacji.
Wykonamy kompleksowo i profesjonalnie instalację.

    Klauzula RODO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Soltermo Sp. Zo.o. Świdnicka 24, 58-200 Dzierżoniów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Soltermo Sp. Zo.o. Świdnicka 24, 58-200 Dzierżoniów

     

    Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu?Wypełnij poniższy formularz a przedstawimy Ci pełną wycenę.