ul. Świdnicka 24, 58-200 Dzierżoniów
+48 508 291 545
kontakt@soltermo.pl

Finansowanie

Nie od dziś wiadomo, że fotowoltaika to nie czarna magia ale realnie działające, wysoko sprawne urządzenia produkujące energię elektryczną. Przydomowa elektrownia wydaje się być rozwiązaniem idealnym. Promienie słoneczne, które przebijają się w nawet najbardziej pochmurny dzień produkują prąd, który zaspokaja zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego. Dzięki współpracy z naszą firmą mogą Państwo uzyskać finansowanie instalacji fotowoltaicznej oraz termomodernizacji budynku.

Kto nie chciałby mieć przydomowej elektrowni, która pokrywa 100% zapotrzebowania na energię elektryczną a jeszcze może zasilić dom w energię cieplną za pomocą wysoko wydajnego kotła elektrodowego.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela domu. Problemem i jedyną barierą może być finansowanie instalacji fotowoltaicznej, który należy znaleźć aby cieszyć się niezależnością energetyczną.

Posiadamy w swojej ofercie liczne instrumenty finansowe dedykowane dla klientów indywidualnych oraz firm umożliwiające pozyskanie środków finansowych.

Nasi klienci mogą liczyć również na pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programów Czyste Powietrze, Mój Prąd oraz w uzyskaniu ulgi termomodernizacyjnej.

Jest o co walczyć ponieważ łącznie można uzyskać 11000 zł refinansowania plus odpis od podatku o wysokości nawet 19% wartości inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu. Zaprojektujemy dla Państwa optymalną instalacje i znajdziemy najlepszą formę finansowania.

 

Prosimy wypełnić poniższy formularz,
a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia szczegółowej oferty

    fotowoltaikakotły elektrodowe